LG Color Transparent LED Film Display (LAT240DT1)

UDOSTĘPNIJ:
23-03-2018

Firma LG zaprezentowała wyjątkowe rozwiązanie instalacyjne, które wtapia się w otoczenie jak żadne inne.

LG Color Transparent LED Film Display umożliwia wyświetlanie w kolorze cyfrowych treści i informacji w niespotykanej dotąd formie, która wtapia się w otoczenie i wchodzi z nim w interakcję. Innowacyjna, przeźroczysta folia samoprzylepna umożliwia wyświetlanie kolorowych informacji.

Właściwości LG Color Transparent LED Film Display pozwalają na wiele różnych możliwości umieszczenia folii, która może być zainstalowana na dowolnej powierzchni szklanej – przed lustrem, za lub przed witryną sklepową – nie ograniczając równocześnie dopływu światła do pomieszczenia.

Najnowszy model LAT240DT1, w którym zastosowano LEDy RGB (3 w 1) cechuje się jasnością większą niż 1000 cd/m2, rozstawem pikseli (Pixel Pitch) wynoszącym 24 mm oraz oferuje kąt widzenia 120x120°, kontrastem większym niż 100 000 : 1, co plasuje go wśród najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań, które już niedługo zobaczymy w wielu miejscach. 

PRODUCENT: LG Electronics Polska - www.lge.pl

DYSTRYBUTOR: LG Electronics Polska - www.lge.pl

reklama
czytaj także:

ekrany #oled firmy #lg

Trzeba przyznać, że ekrany #oled firmy #lg wraz z odpowiednio dobraną treścią robią ogromne wrażenie #avintegracje #ise2018

wywiady

Rozwiązania Information Displays firmy LG. Rozmowa z Robertem Buławą

Produkty konsumenckie z logo LG cieszą się na naszym rodzimym rynku ogromną popularnością. W ofercie firmy znajdują urządzenia z bardzo różnych sektorów tzw. elektroniki użytkowej. O tym, jak wiele różnych rozwiązań ma w swojej ofercie firma i jak potężnym jest graczem na rynku ogólnoświatowym, można było przeczytać w wywiadzie z prezesem LG Electronics Polska, panem Hyunem Woo Lee, opublikowanym na łamach naszego magazynu w październiku 2017 roku. Od wielu lat producent działa również bardzo prężnie na rynku rozwiązań B2B, a dużą część tej oferty z niezwykle szerokim portfolio produktowym stanowią rozwiązania z departamentu Information Displays. W rozmowie z magazynem „AVIntegracje” Robert Buława, dyrektor działu Information Displays LG Electronics Polska, zdradza plany firmy na przyszłość, opowiada o rozwoju działu, jego przebudowie oraz o opowiada o unikatowych rozwiązaniach znajdujących się w ofercie producenta. 

TAGI:

LG Electronics Polska
Digital Signage
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.