JBL Pro SoundBar PSB-1

UDOSTĘPNIJ:
06-02-2018

W trakcie ISE2018 JBL Pro zaprezentował soundbar do zastosowań komercyjnych. 

JBL Pro SoundBar PSB-1 to profesjonalny głośnik typu soundbar, który zaprojektowany został z myślą o pokojach hotelowych. Dzięki zoptymalizowanym funkcjom, ukierunkowanym do konkretnych zastosowań instalacyjnych – głośnik pozwoli na zmniejszenie kosztów adaptacji nagłośnienia w pokojach hotelowych, a także restauracjach. Zachowując równocześnie wysokiej jakości brzmienie konsumenckich listw głośnikowych, tak aby goście hotelu poczuli się jak w rezydencji oferującej najwyższej jakości nagłośnienie. Marce JBL Pro udało się stworzyć rozwiązanie, które dzięki zapleczu technologicznemu posiada atrakcyjną cenę nie wpływającą na jakość przetwarzania.

Listwa gra w pełnym paśmie, oferuje cztery poziomy pokładowego ogranicznika, a co najważniejsze odpowiednio dobrany SPL i dyspersja pozwalają na klarowny odsłuch - bez zakłócania ciszy w sąsiednich pomieszczeniach. Ponadto Pro SoundBar jest kompatybilny ze zmiennym wzmocnieniem oferowanym przez telewizory, jak również może zostać w nim zablokowana możliwość zmiany ustawionych przez obsługę parametrów.

PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

reklama
czytaj także:

TAGI:

JBL
soundbar
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.