Epson LightScene EV-100

UDOSTĘPNIJ:
12-03-2018

Epson zaprezentował nową serię projektorów adresowanych do sklepów i galerii.

Epson EV-100 cechuje się niskoszumową konstrukcją, jest dostępny w bieli lub czerni, by można było wtopić go w aranżację. Projektor o jasności 2000 lumenów i rozdzielczości WXGA może pracować również jako reflektor i zostać zamontowany na wiele różnych sposób. Sprawdzi się świetnie w sklepach, wystawach i instalacjach artystycznych. Alternatywnie projektor może służyć do wyświetlania informacji, projekcji wideo czy wyświetlania animacji, które uatrakcyjnią powierzchnię sklepu lub galerii.

Projektor nie wymaga specjalistów do montażu, równie prosta jest jego konfiguracja. Wystarczy w tym celu zainstalować aplikację Epson Projector Content Manager Software i już możemy korzystać z projektora. Ważną cechą jest fakt, że utworzone playlisty w oprogramowaniu i materiały wystarczy zgrać na kartę SD. Następnie wszystkim możemy sterować zdalnie. Wspomniana aplikacja pozwala m.in. na nakładanie efektów i filtrów.

PRODUCENT: Epson - www.epson.com

DYSTRYBUTOR: Epson - www.epson.pl

reklama
czytaj także:
instalacje

Symulator mostka kapitańskiego w Szkole Morskiej w Gdyni

O ile do kształcenia na takich kierunkach jak matematyka czy polonistyka, wystarczy tak naprawdę kreda i zielona tablica, to wiele kierunków wymaga bardzo specjalistycznych narzędzi umożliwiających edukację studentów. Na etapie kształcenia przyszłych operatorów filmowych potrzebny jest sprzęt taki jak kamery i oprogramowanie, realizatorów nagrań odpowiednio wyposażone studio, astronomów – kosztowne teleskopy, a przyszłych kapitanów morskich potrzebny jest okręt. Z oczywistych względów nie ma możliwości, aby młody adept, szczególnie na początku swojej edukacji, mógł stanąć za sterami wartego kilkadziesiąt czy kilkaset milionów złotych statku, z ładunkiem o takiej samej wartości. I tutaj z pomocą przychodzą symulatory. Im bardziej realistyczne, tym bardziej zapewniające wyższy poziom edukacji i lepsze efekty. Niedawno w Gdyni zostało uruchomione jedno z najlepszych i najbardziej realistycznych na świecie tego rodzaju rozwiązań. Jego sercem są projektory marki Epson, które musiały sprostać bardzo wysokim wymaganiom postawionym przez użytkownika i projektantów. 

TAGI:

Epson
Projektor
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.