DataVideo HDR-1

UDOSTĘPNIJ:
17-07-2017

Jeśli zapisany materiał wideo publikujemy w sieci, często napotykamy niespodziewane przeszkody z dostosowaniem materiału wideo. Jeśli jednak dysponujemy rejestratorem HDR-1, te kłopoty nas nie dotyczą.

HDR-1 to rejestrator i odtwarzacz wyposażony w redundantne zasilanie, umożliwiający przesyłanie wysokiej jakości materiału wideo (do 20 Mb/S MP4) przez USB. Jest to świetne rozwiązanie do rejestrowania seminariów, spotkań, konferencji, wykładów czy koncertów. Urządzenie jest adresowane do internetowych stacji telewizyjnych chcących z poziomu jednego urządzenia zarejestrować materiał wideo, lecz także automatycznie dostosować go do publikacji i transmisji na żywo w sieci. Tym samym po zakończeniu eventu możliwa jest szybka publikacja zarejestrowanego materiału np. na kanale YouTube bez konieczności odpowiedniego dostosowania zapisu.

Rejestrator zapisuje sygnał z maksymalną rozdzielczością 1080 i 30 kl/s. Format zapisu to MP4 (H.264+AAC). Materiał zapisywany jest dysku zewnętrznym na partycji NTFS. Producent zaleca stosowanie dysków USB 3, w których transfer jest wyższy niż 45 MB/S, aby nie tracić jakości. Urządzenie pozwala odtwarzać zapisany materiał, oferuje wbudowany edytor wideo, wspiera wideo w 3D, jest kompatybilne z HDMI 1.4b, oddaje do dyspozycji porty GPI i RS-232 i nie wymaga połączenia z komputerem.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.