DataVideo HDR-10

UDOSTĘPNIJ:
09-11-2017

Tworzenie powtórek to z pozoru proste zadanie. Jednak, jeśli mają one powstawać na żywo, to za ich powstawanie powinno odpowiadać wyspecjalizowane urządzenie.

DataVideo HDR-10 to przystępny cenowo i łatwy w obsłudze system do tworzenia powtórek przetwarzanego materiału wideo. Osoby odpowiedzialne za obsługę transmisji wideo w trakcie spotkań firmowych, konferencji czy prezentacji w galeriach sztuki dzięki opisywanemu urządzeniu mają możliwość tworzenia powtórek w locie z efektem slow motion. Urządzenie sprawdzi się również w trakcie zawodów sportowych, ponieważ sędziowie lub ich pomocnicy będą mogli obejrzeć sporny moment w zwolnionym tempie, w dowolnym momencie. Alternatywnie urządzenie może zostać użyte w celu zaakcentowania istotnych elementów w trakcie filmów rekrutacyjnych.

 

 

Do obsługi HDR-10 możemy użyć kontrolera RMC-4000, który pozwoli nam przy użyciu zaprogramowanych klawiszy i koła jog na tworzenie powtórek w mgnieniu oka. Kontroler jest w stanie obsłużyć do czterech jednostek HDR-10, co sprawdzi się w trakcie pracy z wieloma kamerami.

PRODUCENT: DataVideo - www.datavideo.com

DYSTRYBUTOR: WAMM - www.wamm.pl

reklama
czytaj także:
testy

Datavideo TWP-10/100

Wielkoformatowe wyświetlanie obrazu w coraz wyższej rozdzielczości, na coraz większym ekranie, ale jak najmniej obciążające budżet inwestycji – z takimi wyzwaniami integratorzy spotykają się od zawsze. Producenci natomiast nieustannie szukają nowych, ciekawszych rozwiązań. Ostatnio rynek integratorski zdecydowanie i bezpardonowo zdobywają ściany diodowe. Są to ciągle jednak drogie i nowe rozwiązania, do których klienci dopiero się przyzwyczajają. Tradycyjne rozwiązania ścian wideo, oparte o monitory bezszwowe, wybierane są przez wielu inwestorów i znajdują zastosowanie zwłaszcza tam, gdzie niezbędny jest podgląd obrazu w wysokich rozdzielczościach i z małej odległości. Producent opisywanych procesorów proponuje rozwiązanie dla tych klientów, którzy preferują monitory bezramkowe lub nawet już je posiadają, oferując urządzenia o korzystnym stosunku ceny do jakości i umożliwiając wykorzystanie nawet starszych monitorów.

wywiady

Datavideo – produkty nie tylko dla telewizji. Rozmowa z dyrektorem generalnym firmy – Johanem Lieffersem.

Technologia AV zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, za sprawą czego kolejne branże zaczynają się stawać się jej częścią. Tym samym praktycznie zatarła się grania między tym, co kiedyś można było określić mianem profesjonalnych rozwiązań kamerowych, urządzeń transmisyjnych czy mikserów wideo, a systemami, które projektują specjaliści od AV. Za sprawą tego producenci, którzy jeszcze kilka lat temu funkcjonowali na pewnym ściśle określonym, zamkniętym rynku, mając stałe grono odbiorców swoich produktów, dzisiaj coraz częściej decydują się na wprowadzenie do oferty zupełnie nowych produktów czy przystosowanie posiadanych rozwiązań do nowych potrzeb.
Jednym z producentów związanych z szeroko pojętą branżą profesjonalnych rozwiązań wideo, którzy dzisiaj bardzo poważnie traktują sektor AV, jest firma Datavideo. Na łamach naszego magazynu Johan Lieffers, dyrektor generalny firmy Datavideo, zdradza, jak producent postrzega branżę AV, jakie produkty przeznaczone na ten sektor rynku znajdują się w jej ofercie oraz jak wyglądają plany producenta na przyszłość.  

TAGI:

DataVideo
System tworzenia powtórek
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.