Crestron Fusion

UDOSTĘPNIJ:
20-03-2018

Crestron Fusion od teraz dostarczany jest z Crestron Fusion Dashboard, który pozwala integrować oprogramowanie Fusion z Microsoft Power BI, Tableau lub QlikSense, tworząc tym samym czytelne analizy i wizualizacje danych.

 

Wyobraź sobie złożony projekt wykonywanej przez ciebie instalacji, której zanalizowane dane musisz przedstawić zleceniodawcy w zrozumiały sposób. W takiej sytuacji z pomocą może przyjść rozwiązanie marki Crestron. Mało tego – w przyszłości może ono zostać wykorzystane również przez firmę, która zleciła ci projekt, gdy zauważy, jak przejrzyście można zaprezentować złożone analizy i dane.

PRODUCENT: Crestron - www.crestron.com

DYSTRYBUTOR: Crestron - www.crestron.com

reklama
czytaj także:
instalacje

Nowe biuro MSD Polska

Powszechna standaryzacja stała się faktem. Jej najbardziej przyziemnym i trywialnym efektem jest to, że hamburger zjedzony w pewnej popularnej sieci będzie smakował mniej więcej tak samo w Polsce, jak i gdziekolwiek na świecie. Również samochód wyprodukowany przez danego producenta niezależnie od szerokości geograficznej będzie dokładnie taki sam.  Nie inaczej wygląda kwestia budowania i wyposażania biur w ramach wielkich, światowych korporacji. Dzięki temu, że ich funkcjonalność, pracujący w nich sprzęt, a często nawet kolorystyka są takie same w każdym zakątku świata, łatwiej jest realizować wytyczone korporacyjne cele. W sposób zautomatyzowany funkcjonuje również zarządzanie ogólnoświatową infrastrukturą, jej utrzymanie, serwisowanie czy ewentualne modernizacje. Przykładem ogólnoświatowej korporacji, która przykłada bardzo dużą wagę do rozwiązań AV pracujących w jej biurach, a przede wszystkim do standaryzowania instalowanych urządzeń, jest firma MSD. Jej polski oddział przeszedł niedawno gruntowną modernizację, w wyniku której zajmowana przez niego powierzchnia w jednym z warszawskich wieżowców rozrosła się do sześciu pięter, na których znajduje się teraz szereg interesujących rozwiązań z zakresu obrazu i dźwięku.

TAGI:

Crestron
aktualizacja
Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.