BenQ MS531, MX532, MW533 i MH534

UDOSTĘPNIJ:
17-07-2017

Projektory biznesowe oferują rozwiązania, które sprawdzą się nie tylko w firmach podczas prezentacji, ale i salach wykładowych. 

W ofercie marki BenQ pojawiły się cztery nowe modele projektorów do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Wszystkie mają jasność 3300 ANSI lumenów, kontrast 15 000:1, żywotność lampy do 10 000 godzin pracy w trybie SmartEco, wbudowany dwuwatowy głośnik i m.in. dwa gniazda HDMI oraz zoom optyczny 1,2x. Różni je rzeczywista (ang. native) rozdzielczość – odpowiednio SVGA (BenQ MS531), XGA (BenQ MX532), WXGA (BenQ MW533) i Full HD (BenQ MH534). Przy czym w każdym z nich maksymalna przekątna obrazu to 762 cm (300 cali).

Projektory oferują szereg przydatnych funkcji, na przykład klawisz Quick Install na pilocie, który ułatwia szybkie uruchomienie i skonfigurowanie projektora przeniesionego do nowej sali konferencyjnej np. w trakcie objazdowych prezentacji. 

W projektorach zastosowano rozwiązanie BenQ SmartEco, polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy, tak aby uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię, ale i wydłuża żywotność lampy do 10 000 godzin pracy.

Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu, by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode, jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), tryb czuwania Standby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W) i Auto Power Off (automatyczne wyłączenie projektora po dwudziestu minutach braku aktywności). Każdą z tych funkcji możemy indywidualnie włączać lub wyłączać z poziomu intuicyjnego menu konfiguracyjnego.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.