ATEN VS184B

UDOSTĘPNIJ:
07-09-2017

W wielu instalacjach wymagamy splittera, który umożliwi nam rozdzielenie sygnału na różne ekrany. W ofercie marki ATEN znajdziemy ciekawe rozwiązanie ułatwiające przedstawione zadanie.

Splitter VS184B od ATEN jest rozwiązaniem kierowanym do integratorów poszukujących urządzenia, które pozwoli na przesyłanie jednego źródła wideo równolegle na cztery niezależne ekrany. Urządzenie wspiera rozdzielczość 4K przy odświeżaniu 60 Hz (4:4:4) i jest zgodne ze standardem HDMI 2.0 (w tym 3D), jak również wspiera wiele jednoczesnych strumieni audio, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w rezydencjach jak i zastosowaniach biurowych, bądź konferencyjnych. ATEN VS184 pozwala na rozdzielenie sygnału zabezpieczonego przez HDCP 2.2, umożliwia transmisję sygnału w jakości HD na odległość 15 m lub 1,8 m w jakości 4K.

Istotnym z punktu konfiguracji urządzenia, jest to że nie wymaga ono połączenia z komputerem, ponieważ jest w pełni samowystarczalne i działa na zasadzie „podłącz i używaj”.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.