ATEN CV211

UDOSTĘPNIJ:
18-10-2017

Multimedialne kioski z reguły działają całą dobę, więc są narażone na awarie, dotyczące głównie oprogramowania. Wiele z nich umożliwia serwisowanie przez internet, lecz co zrobić, gdy połączenie zostanie przerwane lub zablokowane? Skorzystać z innowacyjnego rozwiązania marki ATEN, które zostało wyróżnione w trakcie targów Interop 2017!

Adapter CV211 marki ATEN umożliwia bezpośredni dostęp do serwera, multimedialnego kiosku bądź bankomatu. Urządzenie eliminuje konieczność posiadania przez integratorów wyznaczonego sprzętu serwisowego. Wystarczy podłączyć CV211 do komputera i serwisowanego sprzętu, aby uzyskać bezpośredni dostęp do BIOS-u z przypisanej konsoli programowej. To jednak nie wszystko, ponieważ adapter zapewnia również dwustronną komunikację, klawisze makro, rejestrowanie wideo i tworzenie zrzutów ekranu przez port USB 2 lub VGA.

Innowacyjny i niezwykle wygodny w obsłudze adapter w połączeniu z oprogramowaniem oferującym graficzny interfejs użytkownika pozwoli nam aktualizować system operacyjny, diagnozować oraz instalować dodatkowe aplikacje w multimedialnych kioskach – niezależnie od producenta i modelu. Co najważniejsze, walory użytkowe CV211 są nie do przecenienia, gdy serwisowane urządzenie straci połączenie z internetem lub dostęp zostanie zablokowany po ataku nieautoryzowanych gości. Dodajmy do tego, że GUI aplikacji zainstalowanej na komputerze możemy w pełni konfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb. W ten sposób otrzymujemy adapter, który warto zawsze mieć pod ręką.

Magazyn AVintegracje dedykowany specjalistom branży systemów zintegrowanych, architektom i entuzjastom inteligentnych budynków.